Wish List 0

Kurumsal

KIYMETLI MÜŞTERILERIMIZ;

Yıllar sonra anavatanına dönen laleyi Latif Ateş Tarım Gıda Hayv. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak ATLAS LALE markasıyla sizlere sunmaktayız.


Kurucumuz Latif ATEŞ 1987-1992 yılları arasında Hollanda’da lale üzerine çalışmalarda bulunup; 5 yıllık lale üretimi tecrübesini 1992 yılından günümüze kadar ülkemizde lale ıslahatçılarıyla paylaşarak laleyi anavatanına geri kazandırmıştır.


Şirketimiz İç Anadolu bölgesinin Karaman ili Kazımkarabekir ilçesi, Kızılkuyu mevkinde yer alan verimli topraklarda üretim yapmaktadır. ATLAS LALE olarak ürün yelpazemizin ana eksenini ‘’lale’’ oluşturmakla birlikte soğanlı, yumrulu ve köklü süs bitkileri alanında birçok ürün çeşidiyle faaliyette bulunmaktadır. Ürünlerimizi birçok saygın market, peyzaj firması ve çevre düzenlemesi yapan şirketlerin yanı sıra Türkiye genelinde ki Büyükşehir Belediyeleri, il ve İlçe Belediyelerine de göndermekteyiz.


 

VİZYONUMUZ

Tarihimizde önemli bir yeri olan, bir devre adını veren LALE’nin üretimini yaparak tüm dünyada başarılı bir şekilde yerli üretim lale ile ülkemizi temsil etmeyi hedeflemekteyiz.


 

MİSYONUMUZ

Tüm ilişkilerimizde adilane olmak ve ahlaki kurallara uymak.


Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüketicilerimizin isteklerine en iyi şekilde cevap vermek.


Özenle üretimi yapılan süs bitkileri soğanlarını Türkiye’de ve dünyada en uygun fiyat ve yüksek kaliteyle tüketicilerimize sunmak.